take me here and now
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

take me here and now


 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetainė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Jacob Dalton

Jacob Dalton


•postai : 216
•prisijungiau : 2013-03-24

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 20:45

-taip taip kaltink cia mane. - nusijuokia ir vel pripyles viskio paduoda merginai, bei pats dar isgeria taurele. Nuuu dar ko cia sokt mantai tur ansai
Atgal į viršų Go down
Rose Elen Dix
Sometimes I grab my boobs. Because, well, I can.
Rose Elen Dix


•postai : 538
•prisijungiau : 2013-01-06

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 20:48

- Nejau kaltint save? ,- nusijuokia ir pasėmusi taurelę viskio išgeria iki dugno.Susiraukia pastačius ją ant stalo ,mat galva jai jau ganėtinai apsisuko - Tikriausiai nori mane nugirdyti , nes supratai ,kad viskis mano silpnybė ,- taip netyčia išsidavė. Nu nešoka tai nešoka , susiras kokį striptizo šokėją Andrea jai ir pašoks.
Atgal į viršų Go down
Jacob Dalton

Jacob Dalton


•postai : 216
•prisijungiau : 2013-03-24

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 20:53

-va va geriausias variantas kaltint save , - nusijuokia ir isipatogina ant sofos. - jei geriam tai geriam, kas bus tas. - guzteli petukais ir pradeda ranka braizyti ornamentus ant merginos slaunies
Atgal į viršų Go down
Rose Elen Dix
Sometimes I grab my boobs. Because, well, I can.
Rose Elen Dix


•postai : 538
•prisijungiau : 2013-01-06

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 20:57

- Aš visada sakau ,kad kalta ne aš o aplinka ,- nusijuokia sėdėdama ant sofos ir stebi kaip jis įsipatogina šalia - Taip nesąžininga tu mano silpnybę žinai ,o aš tavo dar ne ,- lėtai ištaria ir pasislenka arčiau jo , mat jau buvo ganėtinai girta ir rankomis pradeda vedžioti po vaikino krūtinę prasegdama jo marškinius iki pat galo.
Atgal į viršų Go down
Jacob Dalton

Jacob Dalton


•postai : 216
•prisijungiau : 2013-03-24

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 21:01

-as per daug fainas kad tureciau silpnybiu. Ir be to tavo ta silpnybe saugi, as apie ja niekam nepasakosiu. - taip nekaltai sypteli ir su ranka pradeda trinti merginos tarpkoji
Atgal į viršų Go down
Rose Elen Dix
Sometimes I grab my boobs. Because, well, I can.
Rose Elen Dix


•postai : 538
•prisijungiau : 2013-01-06

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 21:06

- Aš turėčiau tavim pasitikėti ? ,- tik tarp kitko paklausia ,o jam pradėjus trinti jos tarpukojį , ji lėtai parsiverčia Jacobą ant sofos ir nurengus jo marškinius įsisiurbia jam į lūpas užguldama jį.
Atgal į viršų Go down
Jacob Dalton

Jacob Dalton


•postai : 216
•prisijungiau : 2013-03-24

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 21:10

Vaikinas dar zadejo kazka sakyt, bet kai mergina ant jo uzsigule jis tik kazka sumurmejo. Atsake i bucini ikisdamas savo liezuvi i jos dailia burnyte ir nesustojo trinti jos tarpkojo vis greiciau
Atgal į viršų Go down
Rose Elen Dix
Sometimes I grab my boobs. Because, well, I can.
Rose Elen Dix


•postai : 538
•prisijungiau : 2013-01-06

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 21:15

Ir toliau visu svoriu buvo užsigulus ant jacobo ir liežuviu žaidė jo burnoje.Jam pradėjus trinti jos tarpukojį ,mergina besibučiuodama rankyte nuslydo link jo tarpukojo ir susiradusi jo draugą suėmė už jo ir pradėjo ''žaisti su juo .''
Atgal į viršų Go down
Jacob Dalton

Jacob Dalton


•postai : 216
•prisijungiau : 2013-03-24

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-03-31, 21:24

Atsega merginai kelnes ir pasmaukia jas zemyn ir taip pat kelnaites. Ikisa tris pirstukus i merginos maksti ir ima labai letai ir maloniai juos judinti. Kita ranka bando islaisvint merginos papus is tu drabuziu. Siaip ne taip nuvelka palaidine
Atgal į viršų Go down
Rose Elen Dix
Sometimes I grab my boobs. Because, well, I can.
Rose Elen Dix


•postai : 538
•prisijungiau : 2013-01-06

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime2013-04-02, 18:29

Mergina vos išsilaiko ant jo krūtinės ir praktiškai vos nenulūšta , nes buvo jau šiek tiek apgirtus ,tačiau akimirkos sekso troškimas pranoko viską.Jam pradėjus judinti savo pirštukus jos makštyje ,Andrea šiek tiek sudejuoja atsitraukus nuo jo , tačiau visa tai trunka tik akimirką ir ji rankomis nukeliavus link jo kelnių atsega jas ir nutraukia žemyn ir praktiškai atsisėda ant jo draugo toliau jį bučiuodama.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
take me here and now :: Jacob Dalton&Elleonora Blackwell-
Pereiti į: